W natłoku piętrzących się spraw w naszym codziennym życiu bardzo łatwo jest dać się wkręcić w spiralę czasu.

Masz wrażenie, że czas jakby się ulatniał zanim cokolwiek zrobiłaś? Nagle dzień się kończy a połowa spraw nie znalazła swojego rozwiązania?

W pewnym momencie sama zdałam sobie sprawę, że poddałam się całkiem nieświadomie czasowi, który i tak leci. Zaczął mną zarządzać. Powodował, że stałam się jego zakładnikiem a co więcej zaczęłam żyć w przekonaniu, ze nie potrafię niczego zrobić kiedy inni. Zaczęły się schody porównawcze co było idealnym wstępem do zwątpienia w siebie i swój potencjał, który czułam, że mam.

Postanowiłam jednak zagrać mu na nosie i przekierowałam swoje myślenie na siebie i na to, że to czas jest dla mnie J a nie na odwrót.

I Ty też nie daj się wkręcić czasowi i jego sprytnym sztuczkom pchającym do poczucia bezradności, paniki a co gorsza beznadziejności swojego bycia J

Nie wszystko stracone!

Czas można ogładzić i nim zarządzać tak by wszystko co chcesz działo się w takim czasie jaki Ty na to wyznaczysz. To jest umiejętność, która pozwoli wreszcie poczuć ulgę, satysfakcję i spełnienie a tym samym pozwoli docenić siebie i uwierzyć we własną moc, którą z pewnością każda z nas posiada 😉