Mój dziennik

KND

Jak ten czas szybko leci!Właśnie zauważyłam, że minęły cztery lata od mojego pierwszego warsztatu.Wcześniej zorganizowałam otwarcie dla bliskich mi wówczas dusz, a później trzeba było zacząć TYLKO działać 😉

Sporego kopniaka dał mi nie tylko Kallax i jego hasło: Just do it 😃, ale i wsparła mnie moja siostra.Nie wiedzieć czemu nie czułam się w pełnej gotowości.W tym konkretnym przypadku nie było już mowy o odkładaniu na później.Bardzo dobrze pamiętam te nerwy. Ten rodzaj stresu. Pobudzającego i napędzającego.Moja intencja była prosta i klarowna: dawanie kobietom, takim jak ja, przestrzeni do chw...

25 stycznia 2022 1 0

Moje smaki

Zimowa zupa szpinakowa

Komu, komu? bo zjem wszystko.Taki ze mnie zupojad.Dzisiaj zupa szczególnie się przydała bo pomimo zera na termometrze przymusowo trzeba było skrobać szyby w aucie.Taki urok mieszkania nad morzem.Niemniej zupa wyszła idealna jak na taki dzień.Polecam: szpinakowa z ziemniakiem i kaszą jadlaną. Dla bardziej wymagających polecam chorizo.Gałka muszkatołowa obowiązkowo na rozgrzanie.Smacznego!  

20 stycznia 2022 2 0

Mój świat

A gdyby tak choinka z nami została

- A gdyby tak choinka mogła zostać z nami cały rok? I te światełka rozświetlały wszystko i wszędzie?- Myślisz, że Mikołaj by się pomylił i przyniósł nam znów prezenty?- Nie głuptasie, najprawdziwszy prezent siedzi obok mnie i Ciebie. To coś czego nie kupisz w żadnym sklepie, za żadne pieniądze.Mama i Tata o tym wiedzą .Dlatego proszą bym się z Tobą bawiła, choć jeszcze ledwo składasz zrozumiałe zdania.Ty za to biegniesz do mnie z ostatnim bananem i nim się ze mną dzielisz, choć sama je uwielbiasz.Ja otworzę ci jogurt, bo Ty nie potrafisz jeszcze i powycieram Twoją wesołą twórczość zrobioną maz...

13 stycznia 2022 2 0

Mój dziennik

Herbaciany spokój

Czasami tylko spokój może Cię uratować i … herbata!

U mnie dzisiaj pracowity dzień, jak cały weekend zresztą.Teraz przerwa na gorący kubek o smaku black tropical od https://www.adalberts.pl/ .

Oprócz angielskich herbat te są dla mnie najlepsze!

09 stycznia 2022 2 0

Moje myśli

SPOKÓJ

Zachować spokój nawet wtedy kiedy masz wrażenie, że nie ma wyjścia z sytuacji.

To tylko pozornie ślepy zaułek.

Zawsze znajdzie się rozwiązanie.

Niemożliwe nie istnieje!

08 stycznia 2022 2 0

Mój dziennik

07-01-2022

Żyć tak by móc beztrosko bujać się ja huśawce życia i mieć wciąż przed sobą nieograniczone horyzony.

My dzisiaj niekoniecznie będziemy bujać w obłokach chociaż kto wie, gdzie nas ten piątek zaprowadzi?Dobrego i optymistycznego dnia dla Ciebie!

07 stycznia 2022 2 0

Moje rozmowy

Śniadanie w Dallas

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiało Cię to abstrakcyjne pojęcie 𝗞𝗨𝗥𝗔𝗡𝗜𝗘𝗗𝗢𝗠𝗢𝗪𝗔, a brakowało możliwości do zadania mi pytania wprost, to myślę, że nadarza się ku temu dobra okazja.

W otwartej i luźnej rozmowie przy "Śniadaniu w Dallas" z Ludmiła Mitula w Dobre Radio opowiadam m.in o tym - czym się zajmuję, co jest moją pasją, za czym tęsknię i dlaczego tak mi dobrze na szmaragdowej wyspie oraz gdzie mnie ciągnie dalej.

Chętnie przeczytam w komentarzu o Twoich odczuciach.Chciałabym abyś poznała mnie bliżej - nie wahaj się przed zadaniem mi pytania.

Zapraszam Cię zakurzyście i zebrzyście :-)

Materiał

06 stycznia 2022 3 0

Mój dziennik

04-01-2022

•Wtorek•

Ale! najpierw kawa!

W kurniku póki co spokojnie.Po porannych zakupach w towarzystwie Dusi siadłam i rozkładam dzień.Szkoła wraca dopiero w czwartek więc nie jest lekko zaaranżować dzień i zaangażować dzieci do współpracy tak by kura była zadowolona i rozbójniki syte.Mam kilka ciekawych zestawów do zaproponowania od  https://papierowauliczka.pl/ więc myślę, że choć połowa mojej dzisiejszej listy zadań zostanie odhaczona.Mam sporo na liście, głównie reorganizacyjnych rzeczy, tak by ułatwić funkcjonowanie naszej ferajny☺️Dobrego dnia Tobie!Przesyłam dużo słońca!

04 stycznia 2022 4 0

Mój dziennik

Czystki poświąteczne

Winogrono wyszło.Zostały krakersy.Gluten free dla odmiany.Za to z ulubionym rozmarynem.

Czystki poświąteczne czas rozpocząć.U nas z roku na rok coraz lepiej wychodzi kalkulowanie jedzenia.Mierzymy siły na zamiary przy możliwościach oraz stanie zdrowotnym.Kompletnie nie działa zasada: zostaw bo to na Święta by później gonić z jedzeniem bo się zepsuje.Pierogożercy mieli swój raj, ale i dla mnie ryboholika starczyło śledzi na kilka sposobów.Optymalnie i wystarczająco.Natomiast ilością podarowanych słodkości chętnie się podzielę bo to akurat produkty u nas coraz częściej tracące na wartości.To aku...

01 stycznia 2022 2 0
16 czerwca 2021 2 0

Mój album

Niewielkie szczęście.

Tak niewiele potrzeba.

Pierwsze cieplejsze promienie budzą powoli we mnie motyle.

17 kwietnia 2021 2 0

Mój świat

Plan był taki...

Plan był taki: wstanę wcześniej, ogarnę maile, Skype, coś napiszę i dopiszę, a wyszło tak, jak na załączonym obrazku. Jest dobrze, będzie jeszcze piękniej. Przytulaskiego dnia!  

13 maja 2020 2 0
Wpisy 1 - 12 z  61 Strona 1 z 6