Moje myśli

Mądrość i głupota

Dlatego trzeba robić swoje i po swojemu. Nie oglądać się. Nie zastanawiać. Nie sabotować. Zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie coś nie pasować.  

16 lutego 2023 2 0

Mój dziennik

Tłusty Czwartek

Pierwsze śniadanie: z marmoladą.

Drugie śniadanie: z budyniem.

Lunch: z różą.

Obiad: z serem.

Podwieczorek: z toffi.

Kolacja: z adwokatem i sześciopak zaliczony.

Żartowalam.

Zjadłam dwa i na cały rok mi wystarczy!

16 lutego 2023 3 0

Mój świat

Nauka odkrywania świata

Ciekawość odkrywania świata nie przychodzi znikąd. Targanie dzieci po lotniskach ma same dobre strony. Z czasem i wiekiem uczą się samoistnie samodzielności, odwagi, adaptacji, tolerancji i asertywności. Same plusy. A ile zobaczą! Ja efekty już widzę i mogę być spokojna, że kiedyś moje dzieci bez problemu same odnajdą się nie tylko w lotniskowym świecie.

15 lutego 2023 4 0
10 lutego 2023 6 0

Mój dziennik

Get well

DZIĘKUJĘ za wszystkie życzenia zdrowia.

Odzyskuje głos, zdrowie i kurze moce. Mogę pokusić się nawet o kontrowersje i powiedzieć, że zmartwychwstałam. Było źle. Naprawdę źle, a nic tego nie zapowiadało. Ostatnie dni to był jakiś matrix. Nikomu nie życzę. Absolutnie. Na szczęście pomoc przyszła z kilku źródeł jednocześnie.

Myślę, że za kilka dni zapieję do Ciebie swoim głosem i w bardziej zgrabnym stanie. Tymczasem życzę Tobie zdrowia, bo bez tego to nawet wody się samodzielnie czasem nie napijesz.

10 lutego 2023 3 0

Moje miejsca

Floryda

FLORYDA.

Nie powiem.

Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.

Czysto.

Miło.

Kosmicznie.

Dziko.

Też.

🐊🌴☀️🍊🚀🛰️

Niedługo wrócimy

29 stycznia 2023 3 0

Moje miejsca

Wszechświat

Coraz bliżej dostępu do Wszechświata.

29 stycznia 2023 3 0

Moje afirmacje

Szczęście jest proste

WOLNOŚĆ. RADOŚĆ. PROSTOTA. I wiele więcej jest na wyciągnięcie ręki, kiedy sami siebie nie komplikujemy. Dzieci nie mają z tym problemu. Wbrew pozorom można, a nawet trzeba się nieco od nich uczyć. A może po prostu warto częściej sobie przypominać o naszym dziecięcym instynkcie poczucia chwili tu i teraz?  

28 stycznia 2023 5 0
23 stycznia 2023 3 0

Mój świat

Karuzela życia

 ...i życie się kręci. Raz lepiej. Raz gorzej. Grunt, że jest takie, jakie jest.

Bo zawsze może być lepsze.

Początek jest zawsze dzisiaj.  

20 stycznia 2023 3 0
19 stycznia 2023 3 0

Mój świat

Nastawienie ma znaczenie

 Mam wszystko to, co mi do mojego szczęścia jest potrzebne, ale! Rozkładam ramiona szeroko po więcej, bo kurze, niekoniecznie ślepej, zawsze coś jeszcze dobrego niespodziewanie wpadnie.

To czym emanujesz przyciąga jak magnes. Emitujesz dobrem, otwartością i uczciwością -dostajesz z powrotem dobrą informację zwrotną pod różną postacią. Emanujesz syfem - nie dziw się, że napotykasz przeszkody i dostajesz lekcję. Kiedyś myślałam, że to pech. Dzisiaj wiem, że nastawienie ma znaczenie pod warunkiem intencji którą się kieruję. Praca nad sobą jest nużąca, trudna i wyczerpująca. Sama wiem jednak, że w...

Czytaj dalej
17 stycznia 2023 3 0
Wpisy 49 - 60 z  281 Strona 5 z 24